Thermoplan BW 4C CTM2 P RS automātiskais kafijas automāts ar šokolādes un ledusskapja moduli

Intresē?
Sazinies ar mums!
Produkta numurs
701752
Kafijas automāts Thermoplan Black & White 4C ir jaunākās paaudzes kafijas pagatavošanas iekārta. Kafijas automāts ir paredzēts vietās, kur kafijas apjoms stundā sasniedz 50 kafijas tasītes.
Kafijas pupiņu uzglabāšanai ir paredzētas divas kafijas pupiņu tvertnes. Iebūvētā sistēma nodrošina vienmērīgu dzesēšanas sistēmu, kas ļauj kafijas pupiņām saglabāties svaigām ilgāku laiku. Kafijas automāts Thermoplan ir aprīkots ar 7 collu krāsainais LCD skārienjūtīgu ekrānu, pateicoties kam ir iespējams ieprogrammēt 8 vai pat 12 pagatavojamos produktus, kā arī, izmantot ekrānu reklāmu rādīšanai.
Iekārtā kopumā var ieprogrammēt 24 kafijas dzērienu receptes. Pateicoties moduļa konstrukcijai, iekārtas apkopšana ir ātra, vienkārša un neprasa lielus papildus ieguldījumus. Kafijas iekārtas moduļus ir iespējams ātri nomainīt pret jaunu, lai izvairītos no iekārtas dīkstāves. Ierīcei ir ļoti vienkārša automātiskās tīrīšanas programma. Iekārtas detaļas nav nepieciešams atsevišķi izņemt un mazgāt ar rokām.
Piens tiek uzsildīts pāris sekunžu laikā, pateicoties patentētajai Wendelsystem sildīšanas metodei. Pēc vēlmes ir iespējams pievienot iekārtai vienu vai divas piena tvertnes. Kafijas automātā iespējams izmantot līdz 170 mm augstas tasītes. Standarta komplektācijai ir iespējams pievienot, kafijas biezumu tvertni (gan ar slēdzeni, gan bez slēdzenes), POD funkciju, tasīšu sildītāju, aizslēdzamu ledusskapi un regulējamu statīvu.
Brutto svars
95 kg
Tilpums
2.977 Hektolitrs
Garums
768 mm
Platums
600 mm
Augstums
646 mm
Piegāde 2-6 nedēļām.