Iekārtu darbība

Nodrošinām pilnu kafijas iekārtu apkopi: Remontu, Iekārtu regulēšanu, Tīrīšanu (atkaļķošana, kafijas tauku noņemšana, vizuālā tīrīšana), Diagnostiku, Apmācības, Konsultācijas, Informatīvo materiālu piegādi, Rezerves daļu nomaiņu un ūdens filtru piegādi/ apkopi. 


Vislabākais veids, kā nodrošināt kafijas iekārtu un kafijas aparātu uzticamu darbību ir vienoties par apkopes darbu veikšanas plānu. Mūsu apkopes personāls uzraudzīs arī aparātu darbību šo darbu veikšanas starplaikā, lai garantētu nepārtrauktu darbību. 

Mūsu komanda nodrošinās, ka kafijas iekārtas darbosies bez liekiem pārtraukumiem. Ikvienai iekārtai tiek pielāgots individuāls apkopes plāns, kas tiek reģistrēts sistēmā. Sistēma automātiski brīdina Paulig tehnisko personālu par regulārās apkopes nepieciešamību.

Ikviens klients var pieteikt tehnisko izsaukumu, izmantojot elektronisko saziņas formu vai piezvanot.

Tehniskais serviss

Ikviens mūsu komandā strādājošais tehniķis ir izgājis sertificētus kafijas iekārtu un automātu ražotāju kursus, kā arī regulāras Paulig Professional apmācības, kas norisinās Latvijā, Igaunijā, Lietuvā un Somijā. Mūsu tehniskais personāls apkalpos un sniegs atbalstu, atbilstoši noslēgtajam sadarbības līgumam.

Mēs sniedzam ikvienam garantiju par paveiktajiem darbiem un mainītajām detaļām. Ikvienu aprīkojumu un detaļu mēs iepērkam no tiešajiem iekārtu un automātu ražotājiem vai sertificētajiem ražotāju partneriem.

Atsevišķi vienojoties, mēs varam nodrošināt kafijas iekārtu servisu 24/7 . Mūsu komanda izceļas ar ātru un precīzu rīcību, lai atrisinātu tehniskos sarežģījumus.

Atskaites

Mēs nodrošinām caurskatāmu atskaišu plūsmu. Pēc ikviena paveiktā darba tehniskais personāls sniegs skaidrojumus par veiktajiem darbiem.

Ieteikumi

Lai kafijas iekārta kalpotu ilgāk, mēs iesakām sekot līdzi ikdienas nepieciešamajiem tīrīšanas nosacījumiem un apkopei. Ja Jums ir šaubas par pareizu kafijas iekārtu kopšanu un uzturēšanu, sazinieties ar mūsu tehnisko servisu.

Vienlaikus, tikai Paulig Professional tehniskais personāls ir sertificēts mainīt iekārtu detaļas. Paulig Professional sadarbaojas ar Brita ūdens filtru izplatītājiem Baltijā. Mēs esam Brita filtru partneris. Papildus pie kafijas iekārtu uzstādīšanas mēs varam nodrošināt ūdens filtru uzstādišanu un apkopi. Izvēlētos sadarboties ar mums, mēs garantējam, ka kafijas iekārta un ūdens filtri vienmēr būs gatavi kafijas tasītes pagatavošanai.