Kafijas iekārtu apkope

Pilna servisa apkope un serviss!

Paulig Professional nodrošina visu nepieciešamo, lai Jums izdotos pagatavot izcilu kafiju. Mēs piedāvājam: augstas kvalitātes kafijas pupiņas, dažādus kafijas stacijas risinājumus, kafijas automātus un kafijas automātu apkalpošanu.

Mūsu mērķis ir palīdzēt katram klientam attīstīt savu biznesu un gūt tajā panākumus.

Paulig Professional nodrošina plašu pakalpojumu klāstu kafijas automātu apkopē: Remontu, Iekārtu regulēšanu, Tīrīšanu (atkaļķošana, kafijas tauku noņemšana, vizuālā tīrīšana), Diagnostiku, Apmācības, Konsultācijas, Informatīvo materiālu piegādi, Rezerves daļu nomaiņu un ūdens filtru piegādi/ apkopi.

Viss sākas ar padziļinātu izpratni par klienta vajadzībām. Mēs piedāvājam kafijas risinājumus birojiem, kafejnīcām, restorāniem, kā arī veikaliem un degvielas uzpildes stacijām. Katram no mūsu klientiem mēs rodam individuālu pieeju.


Sazinieties ar mums, lai iegūtu vairāk informācijas!

 

Paulig pilna servisa risinājumi:

Kafijas risinājumi Food Service (HoReCa)


Kafijas risinājumi viesnīcām, restorāniem, kafejnīcām un degvielas uzpildes stacijām. Mēs nodrošinām daudzpusīgu kafijas servisu.

Kāda veida kafiju Jūs vēlaties ik dienas baudīt? Vai Jums vai Jūsu darbiniekiem ir nepieciešamas kafijas apmācības? Mēs analizēsim Jūsu vajadzības, darbības sfēru un iespējamo kafijas patēriņu, lai ieteiktu labāko risinājumu.

Uzziniet vairāk par Food Service (HoReCa) kafijas risinājumiem. 

Kafijas risinājums birojiem


Paulig Professional piedāvā baudāmus kafijas mirkļus. Kafijas pauzes mums ir ļoti nozīmīgas.

Mūsu kafijas profesionāļi palīdzēs Jums izvēlēties kafiju, kas atbilst Jūsu prasībām un vēlmēm. Mēs atradīsim Jums atbilstošāko kafijas risinājumu, kas atbilst Jūsu biroja telpu nepieciešamībai.

Uzziniet vairāk par mūsu kafijas risinājumu birojiem MyMoment.