Profesionāls kafijas automātu apkopes serviss Latvijā!

Mēs Paulig zinām, ka baudpilns kafijas mirklis sākas ar kvalitatīvu kafiju un kafijas automātu izcilā darba kārtībā. Profilaktiska kafijas automātu apkope nodrošina, ka kafija būs svaiga nepārtraukti, pat aizņemtākajās kafejnīcās, degvielas uzpildes stacijās vai birojos. Mūsu komanda piedāvā kafijas automātu uzstādīšanu, kā arī regulāras apkopes un remontu.

Paulig ir pazīstams ar savu kvalitatīvo kafiju. Šādu mērķi atbalsta arī Paulig Professional aprīkojuma komanda. Produkti tiek iegūti no uzticamiem partneriem, un to klāsts sastāv tikai no augstākā standarta firmas precēm. Katram produktam, pirms tas tiek iekļauts mūsu sortimentā, ir jāiztur rūpīgas kvalitātes pārbaudes. 

Sazinieties ar mums, lai iegūtu vairāk informācijas!

 

Profesionāļu komanda

Nozīmēta servisa komanda rūpēsies par jūsu kafijas automāta servisu un profilaktisko apkopi. Komandas locekļi saņem apmācību par darbu klienta telpās un aprīkojuma apkalpošanu pēc norunas. Komandu vada servisa vadītājs. Komandas locekļi ir dzērienu automātu apkalpošanas un apkopes eksperti - visiem ir higiēnas sertifikāti, kā arī, ir pabeiguši SCA barista apmācību. Viņi uztur prasmi, apmeklējot iekšējās un ārējās apmācības, kuras bieži organizē aprīkojuma ražotāji. Darba vietas drošība ir ļoti svarīga mūsu komandai, tāpēc mēs vienmēr ievērojam droša darba principus.Uzticami kafijas automāti un profilaktiska apkope

Mēs nodrošinām mūsu kafijas automātu nepārtrauktu darbību ar profilaktiskām apkopēm. Mūsu darbinieku veiktais serviss un apkope notiek bez aizķeršanās. Klienti var viegli veikt apkopes pieprasījumus pa tālruni vai tiešsaistē. Mūsu kafijas automātos katra tasīte tiek pildīta, izmantojot svaigu ūdeni un tajos produkti tiek uzturēti augstākajā kvalitātē. Kvalitāti nodrošina regulāra automātu tīrīšana.

Paulig Professional komanda attālināti seko līdzi kafijas automāta darbībai un patēriņam. Pēc noteiktā laika intervāla, tiek iesniegti ziņojumi par katra kafijas automāta patēriņu, kā arī tehniskās apkopes apmeklējumu datumi un skaits.

Kafijas automātu apkope Latvijā, Lietuvā un Igaunijā

Paulig servisa komanda aktīvi darbojas Latvijā, Lietuvā un Igaunijā. Ar savu pārstāvju tīklu mēs piedāvājam apkopes pakalpojumus visās valstīs. Mēs pārliecināmies, ka jūs bez problēmām varat sazināties ar mūsu servisa komandām. Mūsu apkopes komanda pārliecinās, ka zina visus savus klientus un viņu kafijas automātus, lai viņi varētu piedāvāt vislabāko servisu.

Kafijas automātu tīrīšanas tabletes, espresso automātu tīrīšanas līdzekļus, kā arī citu kafiju automātu piederumus var iegādāties mūsu interneta veikalā!

Mūsu apkopes komanda ievēro ilgtspējības principus

Mūsu komanda pārliecinās, ka viss notiek, ievērojot ilgtspējības principus. Visas mūsu automašīnas darbojas ar CNG biogāzi. Lielākā daļa mūsu darba ir bez papīra, un visi mūsu pakalpojumu pieprasījumi tiek apstrādāti elektroniski.