Kafijas apmācības (Baristas kursi) tiek organizētas visiem mūsu klientiem. Mūsu kafijas apmācības aptver zināšanas ceļu no kafijas pupiņas līdz gatavam kafijas dzērienam. Visu apmācības programmu pasniedz profesionālas baristas. Mūsu mērķis ir izglītot klientus par kvalitatīvas kafijas principiem, kafijas pagatavošanas veidiem un sniegt informāciju par dažādiem kafijas risinājumiem. 

Gadu atpakaļ tika izveidota īpaša Paulig mācību studija Somijā, Helsinkos - Paulig Kulma. Zem viena jumta ir apvienots Paulig Barista institūts, Paulig Speciality kafijas grauzdētava un Kafejnīca. Ikvienam interesantam ir iespēja nogaršot tikko grauzdētu kafiju un izbaudīt kafijas kultūras meistarklases.

Apmācība ir daļa no Paulig Barista institūta, kas darbojas kopš 1980. gada. Šodien institūts darbojas Somijā, Zviedrijā, Igaunijā, Latvijā un Lietuvā. Katru gadu mēs apmācām aptuveni  3 000 baristas. Pievienojies Paulig Barista institūtam un iegūsti starptautisku pieredzes apmaiņu, piedalies sacensībās un iegūsti jaunas zināšanas.


Uzzini vairāk par Paulig Barista institūtu apmeklējot mājas lapu, vai Helsinkos Paulig mini grauzdētavu Kulma. Iedvesmojies piepildītiem kafijas brīžiem!