Kafijas risinājums birojā ieņem nozīmīgu lomu. Kafija mūsdienu cilvēkam ir kas vairāk nekā tikai uzmundrinošs un smaržīgs dzēriens. Viens no mūsu mērķiem ir palīdzēt atrast labākos risinājumus lieliskas kafijas baudīšanai kā mājās, tā birojos.

Tas, kādu un kādā veidā jūs lietojat kafiju, nereti par jums un jūsu kompāniju var atklāt tikpat daudz kā ārējais izskats vai bezkaislīgi dati. Jo, kafija, kura ir ceturtais pasaulē visvairāk lietotais dzēriens, no vienkārši kafijas ir kļuvusi par nozīmīgu partneri un teju vai neatņemamu pavadoni mūsdienu komunikācijā. Un tālab ir tik svarīgi izvēlēties tādu, par kuru patiešām vari būt pārliecināts. 

Paulig bagātīgā kafijas maisījumu izvēle, ļauj rast vispiemērotāko garšu, smaržu, stipruma kombināciju gan rīta uzmundrinājumam, gan lietišķām sarunām, gan draudzīgām kafijas pauzēm darba dienas aizņemtībā. Bet to pagatavošanas daudzveidība - sākot no visvienkāršākajām mājas receptēm, līdz vismodernākajiem kafijas iekārtu brīnumiem, šiem procesiem ātri vien piešķir rituālu akcentu. Un tieši tagad, kad vairāk komunicējam virtuāli, kafija ir tā, kas vislabāk satuvina cilvēkus.