Kafijas risinājumi viesnīcām, restorāniem, kafejnīcām un DUS.


Mēs piedāvajam pilnu servisu - kafijas iekārtas, produkciju un servisu. 

Paulig Professional 

Darbojoties Food Service sektorā ikvienam ir nepieciešams pārsteigt savus klientus ar jauniem produktiem, konceptiem un apkalpošanas formām. 
Paulig Professional komanda palīdzēs Jūsu restorānam, kafejnīcai vai viesnīcai atrast atbilstošo risinājumu, lai nodrošinātu kvalitatīvu risinājumu izvēlētajai stratēģijai. Mums ir svarīgi, lai Paulig Professional kafija ikvienā vietā saglabātu nemainīgu kvalitāti, mūsu klientiem būtu ērti strādat ar mūsu kafijas konceptiem un tēlu, tai pašā laikā saglabājot atbildīgus risinājumus un ilgtspējīgu domāšanu. 
Paulig ir izveidojis gaišu un elegantu kafijas līdzņemšanas konceptu, kas viegli iekļausies jebkurā vidē! Dizains ir veidots tā, lai tas būtu viegli atpazīstams un pamanāms jau no tālienes. Vai zināji, ka elegance ir viena no tām lietām, kam cilvēki visvairāk pievērš uzmanību? 
Paulig kalpo kā kvalitātes zīme Jūsu restorānam, kafejnīcai vai viesnīcai. Mēs tiecamies pēc izcilības un esam mērķtiecīgi. Gadu laikā mēs sevi esam pierādījuši kā uzticīgs partneris un partneris, kas atbalsta savus klientus visdažādākajās situācijās.                                                                                                  Vai vēlies uzzināt vairāk? Sazinies ar mums!