Kafijas risinājumi viesnīcām, restorāniem, kafejnīcām un DUS.

Mēs piedāvajam pilnu servisu - kafijas iekārtas, produkciju un servisu. 

Mēs vēlamies palīdzēt jums nopelnīt naudu ar kafiju un tajā pašā laikā apkalpot klientus pēc augstākajiem standartiem. Kad par visiem sīkumiem ir padomāts, nodrošināt izcilu kafijas pieredzi ir pavisam vienkārši. Mēs rūpīgi izplānojam jūsu atrašanās vietas, vides un kafijas apjoma vajadzības un izvēlamies atbilstošāko kafijas risinājumu tieši jūsu uzņēmumam.

Mūsu plašajā pakalpojumu klāstā ietilpst viss, ieskaitot augstākās kvalitātes kafiju, profesionālai lietošanai paredzētus kafijas automātus, koncepcijas un reklāmas materiālus tieši jūsu viesnīcām, restorāniem un kafejnīcām. Kā arī, mēs nodrošinām apmācību jūsu personālam par visu, kas saistīts ar kafiju.

Klientu pieredzes uzlabošana un ienesīgas izaugsmes radīšana kopā

Kafijas iekārtas


Mūsu kafijas izvēle profesionāļiem atbilstoši jūsu vajadzībām

Mūsu daudzveidīgajā piedāvājumā ir kafija visām gaumēm. Mums Paulig jau ir vairāk kā 140 gadu pieredze kafijas maisījumu izstrādē un kafijas grauzdēšanā. Mēs pastāvīgi attīstām savu izlasi, sekojot jaunākajām tendencēm. Visas mūsu kafijas ir sertificētas. Mēs palīdzēsim izvēlēties no mūsu plašās izlases tieši jūsu gaumei atbilstošas kafijas!


Kvalitatīvs aprīkojums profesionālai lietošanai

Neatkarīgi no tā, vai meklējat profesionālu espresso automātu vai efektīvu automātisko kafijas automātu, mūsu produktu klāsts ietver visu nepieciešamo, lai piedāvātu lielisku kafijas pieredzi tieši jūsu viesnīcā, restorānā vai kafejnīcā. Mēs pārstāvam zīmolus kā Nuova Simonelli, Thermoplan un Jura. Sazinieties ar mums, lai mēs varētu atrast labāko kafijas automātu jūsu biznesam! 


Profesionāla kafijas automātu apkope un serviss

Mēs vēlamies nodrošināt kvalitāti katrā posmā, sākot no pupiņām un beidzot ar baudu dzert kafiju. Visi prasmīgie darbinieki mūsu tehniskās apkopes dienestā ir izgājuši apmācību Paulig Barista institūtā un palīdz nodrošināt nepārtrauktu augstas kvalitātes kafijas piegādi jums visā Latvijā.

Vai vēlies uzzināt vairāk? Sazinies ar mums!