COLD BREW ir maigs un īpaši pagatavots aukstās kafijas dzēriens. Dzēriens tiek pagatavots no svaigi maltas kafijas, kas tiek nogatavināta aukstā ūdenī.  Cold Brew Coffee ir visātrāk augošā tendence kafijas dzērienu grupā.          

Kā pagatavot Cold Brew? 

Cold brew - tā ir aukstā ūdenī pagatavota kafija. Salīdzinot ar karstas kafijas pagatavošanu, cold brew kafijas garša ir pārsteidzoši viegla, mazāk skābena un sabalansēta. Cold brew var baudīt melnu, bez papildus piedevām, vai uz tās bāzes pagatavot lieliskus aukstus kafijas kokteiļus. Gatavojot Cold brew, karstu ūdeni aizstāj ar kafijas ilgāku gatavošanos aukstā ūdenī. Maltu kafiju pārlej ar aukstu ūdeni un ļauj tai ievilkties 12-16 stundas vai vairāk.

Paulig ir viens no pirmajiem Latvijā, kas piedāvā gatavu Cold Brew konceptu. Mēs sniegsim ikvienam klientam apmācības, aprīkojumu un padomus, lai radītu un pārsteigtu klientus ar jaunām kafijas kokteiļu receptēm. Mēs esam lepni par radīto recepti, kas ietver Paulig kafijas pagatavošanu ar Nitro sistēmu. 

Cold Brew attīstība pasaulē

Par aukstās kafijas izgudrotāju var uzskatīt Todu Simpsonu, kas 1964. gadā veica pirmos mēģinājumus pagatavot auksto kafiju. Ar laiku Simsons radīja aukstās kafijas pagatavošanas iekārtu, ko patentēja un nosauca par "Toddy". Kafija, kas pagatavota ar "Toddy" ir līdz pat 67 % mazāk skābena un maigāka, nekā jau tradicionāli ierastā kafija. Cold Brew ir dabīgais enerģijas avots, kas satur mazāk cukura un citas mākslīgās sastāvdaļas. Pēc pusdienām Cold Brew ir lielisks veids kā aizbiedēt pēcpusdienas nogurumu un palutināt sevi ar ko garšīgu. Savukārt Cold Brew kokteiļi lieliski iederēsies ballītēs, kad jārod enerģija dejām līdz rīta ausmai.

Šobrīd Cold Brew piedzīvo jaunu popularitātes vilni, tiek izstrādātas dažādas dzērienu receptes un pasniegšanas veidi. Mēs iesakām Cold Brew pagatavošanā izmantot tikai sertificētas kafijas.  Aplūko zemāk, lai iepazītos ar produktiem un pagatavošanas ierīcēm. 

Papildus informāciju iegūsti, noskatoties  video vai sazinies ar mums

receptes.pdf