Cold Brew kafija ir visātrāk augošā tendence kafijas dzērienu grupā    

Pasaulē pieaug pieprasījums pēc jauniem aukstās kafijas veidiem, to pagatavošanas metodēm un receptēm. Patērētāji vēlas pamēģināt jaunu dzērienu veidus un jaunas garšas. Piedāvājiet viņiem Cold brew.  

Kas ir Cold Brew kafija?

Cold brew ir maigs un īpaši pagatavots aukstās kafijas dzēriens. Dzēriens tiek pagatavots no svaigi maltas kafijas, kas tiek nogatavināta aukstā ūdenī aptuveni 14-16 stundas vai vēl vairāk. Cold brew kafija tiek pasniegta atdzesēta ar ledu vai, piemēram, pienu un cukuru (sīrupiem).

Salīdzinot ar karstas kafijas pagatavošanu, cold brew kafijas garša ir pārsteidzoši viegla, mazāk skābena un sabalansēta. 

Apgrauzdējot pupiņas, no tām tiek atraisītas neskaitāmas garšas un aromāta nianses. Katrs kafijas maisījums iegūst tam paredzēto, unikālo garšas un aromāta buķeti. Dažas kafijas pupiņas garšas un aromāta nianses, tai skaitā noteiktas eļļas un  taukskābes, šķīst tikai aukstā ūdenī. 

Aukstas pagatavošanas laikā kafijas pupiņas netiek pakļautas augstas temperatūras iedarbībai (tas notiek tikai pēc bagāta šķidrā kafijas koncentrāta iegūšanas).


Cold Brew vēsture

Par cold brew izgudrotāju var uzskatīt Todu Simpsonu, kas 1964. gadā veica pirmos mēģinājumus pagatavot auksto kafiju. Ar laiku Simsons radīja aukstās kafijas pagatavošanas iekārtu, ko patentēja un nosauca par "Toddy". Kafija, kas pagatavota ar "Toddy" ir līdz pat 67 % mazāk skābena un maigāka, nekā jau tradicionāli ierastā kafija. 

Pasaulē vadošās kafijas un tējas kafejnīcas, piemēram, Seattle's Best, Barnie's un  Gloria Jean's, izmanto cold brew, lai pievilinātu klientus un pasniegtu tiem labākos cold brew kokteiļus pasaulē. 

Papildus informāciju iegūsti, noskatoties  videovai sazinies ar mums.

Cold brew - Jauns veids kā iedvesmoties un izbaudīt dažādus kafijas dzērienus un kokteiļus.

Izmantojiet cold brew, lai pagatavotu kokteiļus. Pievienojiet pienu, toniku, limonādi, saldējumu, sulu vai eksperimentējiet ar savām idejām.  

Jūs variet izmantot cold brew pagatavošanas iekārtu Toddy vai Cold brew koncentrātu, lai pagatavotu savus kokteiļus.

Receptes Cold Brew

 


Kā pagatavot cold brew, izmantojot Toddy? Cold brew koncentrāts un aukstie kafijas dzērieni no Paulig!