Thermoplan BW4C CTM2 automatinis kavos aparatas

Susidomėjote?
Susiekite su mumis!
Prekės kodas
701994
Thermoplan Black & White 4 Compact – tai vienas iš Black & White linijos modelių, kuriame sumontuotas 7 " liečiamas ekranas ir kurio plotis yra vos 23 cm. Numatyta, kad B&W4C aparatas kavai, arbatai ir pienui ruošti bus naudojamas su atskiru pieno šaldytuvu, kuris gali būti patalpintas, pvz., po prekystaliu (pieno šaldytuvo šioje komplektacijoje nėra). Su šiuo modeliu galite paruošti įvairiausius šaltus kavos gėrimus.

Kavos aparatas turi dvi pupelių talpas, o vienoje talpoje telpa apie 1,5 kg kavos pupelių. Prireikus galite įsigyti didesnes 2,2 kg talpas. B &W4C aukščiausia kavos ruošimo technologija dabar yra mažesnio dydžio. Šiuo Šveicarijoje pagamintu kavos aparatu galite paruošti aukštos kokybės juodą kavą, espresą, kapučiną ir kitus kavos gėrimus (reikalingas atskiras šaldytuvas). Ideali, iš mažų burbuliukų sudaryta pieno puta yra kavos aparatų Thermoplan Black & White skiriamasis bruožas.

Palyginti su ankstesniais modeliais, Black & White 4C atlikta daugybė nedidelių patobulinimų, tokių kaip mažesnis energijos suvartojimas ir gėrimų įtraukimas į eilę maitinimo paslaugų teikimo aplinkoje. Aparato techninė priežiūra yra greita ir lengva dėl šių aparatų modulinės struktūros. Pagaminta Šveicarijoje.
Svoris
40 kg
Volume
0.884 Hectolitre
Gylis
228 mm
Plotis
600 mm
Aukštis
646 mm
Dėl detalesnės pristatymo informacijos susisiekite su mumis.