Thermoplan BW 4C CTM2 RS  automatinis kavos aparatas

Susidomėjote?
Susiekite su mumis!
Prekės kodas
701356
Šiuo visiškai automatiniu kavos aparatu galite paruošti aukštos kokybės juodą kavą, espresą, kapučiną ir kitus kavos gėrimus. Ideali, iš mažų burbuliukų sudaryta pieno puta yra kavos aparatų Black & White skiriamasis bruožas. Su šiuo modeliu galite paruošti įvairiausius karštus kavos gėrimus. Thermoplan visiškai automatiniai kavos aparatai yra gerai žinomi dėl šveicariškos kokybės.

Kavos aparatas turi dvi pupelių talpas, o vienoje talpoje telpa apie 1,5 kg kavos pupelių. Prireikus galite įsigyti didesnes 2,2 kg talpas. Šiame modelyje sumontuotas 7 " liečiamas ekranas. Black & White 4C yra kompaktiškesnis už ankstesnius modelius

Palyginti su ankstesniais modeliais, Black & White 4C atlikta daugybė nedidelių patobulinimų, tokių kaip mažesnis energijos suvartojimas ir gėrimų įtraukimas į eilę kavinių ir restoranų aplinkoje. Black & White 4C taip pat gali būti ir su sirupų moduliu ar dvigubos Twin Tower komplektacijos. Taip pat galima įsigyti ir puodelių laikiklį. Aparato techninė priežiūra yra greita ir lengva dėl Thermoplan kavos aparatų modulinės struktūros. Pagaminta Šveicarijoje.
Svoris
56 kg
Gylis
600 mm
Plotis
398 mm
Aukštis
645 mm
Dėl detalesnės pristatymo informacijos susisiekite su mumis.