Thermoplan BW 4C CTM2 P RS automatinis kavos aparatas su kakavos moduliu ir šaldytuvu

Susidomėjote?
Susiekite su mumis!
Prekės kodas
701752
Šiuo visiškai automatiniu kavos aparatu galite paruošti aukštos kokybės juodą kavą, espresą, kapučiną ir kitus kavos gėrimus bei karštą šokoladą. Ideali, iš mažų burbuliukų sudaryta pieno puta yra kavos aparatų Black & White skiriamasis bruožas. Su šiuo modeliu galite paruošti įvairiausius karštus kavos gėrimus. Thermoplan visiškai automatiniai kavos aparatai yra gerai žinomi dėl šveicariškos kokybės.

Kavos aparatas turi dvi pupelių talpas, o vienoje talpoje telpa apie 1,5 kg kavos pupelių. Prireikus galite įsigyti didesnes 2,2 kg talpas. Šiame modelyje sumontuotas 7 " liečiamas ekranas. Black & White 4C yra kompaktiškesnis už ankstesnius modelius

Palyginti su ankstesniais modeliais, Black & White 4C atlikta daugybė nedidelių patobulinimų, tokių kaip mažesnis energijos suvartojimas ir gėrimų įtraukimas į eilę kavinių ir restoranų aplinkoje. Black & White 4C taip pat gali būti ir su sirupų moduliu ar dvigubos Twin Tower komplektacijos. Taip pat galima įsigyti ir puodelių laikiklį. Aparato techninė priežiūra yra greita ir lengva dėl Thermoplan kavos aparatų modulinės struktūros. Pagaminta Šveicarijoje.
Svoris
95 kg
Gylis
650 mm
Plotis
398 mm
Aukštis
995 mm
Kavos konteinerio talpa
1 kg
Nuotekos
Kanalizacija
Šaldytuvo talpa
4 l
Multimedija
Taip
Mokėjimo sistema
Galima
Dėl detalesnės pristatymo informacijos susisiekite su mumis.