Thermoplan BW 3 CTMC*2 FR automatinis kavos aparatas

Susidomėjote?
Susiekite su mumis!
Prekės kodas
700225
Naujoviškas serijos Thermoplan Black&White 3 automatinis kavos aparatas ruošia kokybišką espresą, kapučiną, espreso makiatą ir šaltus kavos gėrimus pieno pagrindu bei karštą šokoladą vietose, kur klientų srautas yra didelis.

Kavos aparatas turi dvi pupelių talpas, kuriose yra ventiliatoriai, vėsinantys pupeles ir užtikrinantys jų šviežumą. Elegantiško dizaino bazinės komplektacijos aparate sumontuotas 7 " liečiamas spalvotas skystųjų kristalų ekranas, kuris gali būti programuojamas, į jį įtraukiant nuo 8 iki 12 pasirinktų produktų. Naudojant dvigubo patiekimo pasirinkimą, aparatas siūlo iki 24 receptų variantų. Šis automatinis kavos aparatas per valandą gali paruošti 240 puodelių espreso, 200 puodelių kavos, 100 puodelių vandens arbatai, 130 puodelių kapučino, 140 puodelių latės ir 120 puodelių karšto šokolado.
Dėl modulinės struktūros aparato priežiūra yra greita ir ekonomiška, o visus sugedusius modulius galima greitai pakeisti naujais. Aparate įdiegta labai paprasta naudoti automatinio valymo programa – jokių dalių nereikia nuimti ar plauti rankiniu būdu. Pienas pašildomas hidrauliniu virintuvu panaudojant atliekinę šilumą ir taip sutaupant elektros energijos. Pagaminta Šveicarijoje.
Svoris
100 kg
Gylis
600 mm
Plotis
520 mm
Aukštis
730 mm
Našumas per valandą (puod.)
240
Galingumas (W)
3800
Kavos konteinerio talpa
1.5 kg
Kavos malūnai
2
Nuotekos
Kanalizacija
Vandens pajungimas
Vandentiekis 3/8"
Įtampa (V)
2 x 230
Valymo programa
Taip
Šaldytuvo talpa
5 l
Pieno sistema
Šviežias pienas
Multimedija
Taip
Mokėjimo sistema
Galima
Dėl detalesnės pristatymo informacijos susisiekite su mumis.

Susiję produktai