Profesionalios kavos aparatų priežiūros paslaugos Lietuvoje

Mes, dirbantys Paulig, žinome, kad malonios kavos minutėlės prasideda nuo geros kavos ir nepriekaištingai veikiančio kavos aparato.Profilaktinė kavos aparatų priežiūra užtikrina, kad šviežia kava būtų tiekiama net ir tose vietose, kuriose kavos aparatai naudojami ypač intensyviai - nesvarbu, tai būtų kavinė, degalinė ar ofisas. Mūsų komanda siūlo kavos aparatų konfigūravimo ir reguliarios profilaktinės priežiūros bei kavos aparatų remonto paslaugas. 

Paulig yra žinoma dėl savo aukštos kokybės kavos. Tą patį tikslą turi ir Paulig Professional įrangos komanda.Naudojami produktai yra perkami iš patikimų partnerių, o asortimente yra tik aukščiausius standartus atitinkančios žinomų prekių ženklų prekės. Kiekvieno produkto atžvilgiu, prieš jį įtraukiant į mūsų asortimentą, atliekamas kruopštus kokybės patikrinimas.


Mūsų techninės priežiūros aptarnavimo linijos telefonas yra 700 33313 nuo pirmadienio iki ketvirtadienio 8-17 val., penktadienį 8-16 val. Aptarnavimo prašymus taip pat galima registruoti internetu arba parašius el. paštu [email protected].
Profesionali komanda

Atsidavusi techninės priežiūros komanda atliks techninę ir profilaktinę priežiūrą. Komandos nariai, kaip sutarta, apmokomi dirbti kliento patalpose ir atlikti įrangos techninę priežiūrą. Komandai vadovauja techninės priežiūros vadovas. Komandos nariai yra kavos aparatų techninės priežiūros ekspertai. Jie visi turi higienos pažymėjimus ir yra baigę SCA baristų mokymų kursą.Komandos nariai išlaiko savo kvalifikaciją lankydami vidinius ir išorės mokymus, kuriuos dažnai rengia įrangos gamintojai.

Saugumas darbo vietoje mūsų komandai labai svarbus, todėl mes visada laikomės saugaus darbo principų.


Patikimi kavos aparatai ir profilaktinė priežiūra

Teikdami profilaktinės planinės priežiūros paslaugas, mes užtikriname nepertraukiamą mūsų kavos aparatų darbą. Techninio aptarnavimo ir priežiūros veiksmus nedelsdami atlieka mūsų darbuotojai. Klientai užklausas dėl priežiūros gali pateikti telefonu arba internetu. Mūsų kavos aparatuose kiekvienas gėrimo puodelis yra ruošiamas naudojant šviežią vandenį ir išlaikant produktų kokybę. Kokybę taip pat užtikrina reguliarus kavos aparatų valymas.

Paulig Professional komanda nuotoliniu būdu stebi kavos aparatų veikimą bei suvartojamo kavos kiekį ir suderintais laiko intervalais teikia ataskaitas tokiais klausimais, kaip kiekvieno kavos aparato kavos suvartojimas, priežiūros vizitų datos ir skaičiai.


Kavos aparatų priežiūra Lietuvoje, Latvijoje,  Estijoje

Paulig techninės priežiūros komanda veikia Estijoje, Latvijoje ir Lietuvoje. Pasitelkę atstovų tinklą siūlome priežiūros paslaugas visose šalyse. Mes stengiamės, kad jūs galėtumėte lengvai susisiekti su mūsų techninės priežiūros komanda. Mūsų priežiūros komanda stengiasi pažinti visus savo klientus ir žinoti viską apie jų kavos aparatus, kad galėtų pasiūlyti geriausias paslaugas.

Kavos aparatų valymo tablečių, tradicinių kavos aparatų valymo priemonių ir kavos aparatų priedų galite įsigyti mūsų internetinėje parduotuvėje!  
Mūsų priežiūros komanda laikosi tvarumo principų

Mūsų komanda užtikrina, kad viskas, ką darome, bus daroma laikantis tvarumo principų. Didžioji mūsų darbo dalis atliekama nenaudojant popieriaus, o visos užklausos dėl priežiūros darbų yra tvarkomos elektroniniu būdu.

Jei norite gauti daugiau informacijos, susisiekite su mumis.