Visa apimantis kavos sprendimas - patikėkite mums viską, kas susiję su kava!

Paulig Professional visa apimantis  aptarnavimas užtikrina viską, ko reikia malonioms kavos minutėlėms: nuo kokybiškų pupelių iki patikimų kavos aparatų ir specialistų vykdomos kavos aparatų techninės priežiūros. 

Mes ne tik parduodame produktus - mes norime, kad klientų verslai būtų sėkmingi. Visko pradžia - įsigilinimas į kliento poreikius. Mes teikiame visapusiškus kavos sprendimus ofisams, kavinėms, restoranams, taip pat parduotuvėms ir degalinėms.

Iš savo plataus asortimento parenkame ir pritaikome sprendimą, kuris geriausiai atitinka kiekvieno kliento poreikius ir aplinkybes, įskaitant ne tik aukštos kokybės kavą, bet ir visa kita, ko reikia nuostabiai kavos patirčiai užtikrinti. Kreipkitės ir mes rasime geriausią kavos sprendimą jūsų įmonei!


Jei norite gauti daugiau informacijos, susisiekite su mumis!

Paulig visa apimantys kavos sprendimai: 

Kavos sprendimai viešbučiams, restoranams ir maitinimo įstaigoms (HoReCa)

Restoranams ir kavinėms teikiame patikimas ir visapusiškas kavos paslaugas, kurios jiems suteikia galimybę kurti tikras ir malonias kavos akimirkas.

Kokia kava ir kavos aparatas jums tinka labiausiai? Ar jūsų darbuotojams reikia kavos ruošimo mokymų? Kartu su jumis išanalizuosime jūsų pardavimo vietos poreikius, darbo aplinką ir kavos suvartojimo apimtis, kad pasiūlytume tinkamiausią sprendimą.

Skaitykite daugiau apie kavos sprendimus viešbučiams, restoranams ir maitinimo įstaigoms.


Kavos sprendimai biurams

Paulig Professional jūsų darbo dieną praskaidrins lengvomis, ramiomis kavos pertraukėlėmis. Mums kavos puodelis - šventas ritualas.

Mūsų ekspertai padės išsirinkti būtent jums patinkančią kavą, taip pat kavos aparatą ir kitus kavos kampelio reikmenis, kurie, atsižvelgiant į vartotojų skaičių ir patalpų paskirtį, geriausiai tiktų jūsų ofisui. Ir nesvarbu, ar tai laukiamasis, posėdžių salė, ar personalo kavos kampelis - mes rasime geriausią jūsų poreikiams pritaikytą kavos tiekimo sprendimą.

Skaitykite daugiau apie MyMoment - minutėlė sau.