Visapusis aptarnavimas - tai pastangų nereikalaujantis būdas mėgautis kokybiška kava, kitais karštais gėrimais. Mūsų pakete yra ne tik kavos gaminimo įranga bei techninė priežiūra, bet ir aukštos kokybės produktai.

Aukštos kokybės produktai

"Paulig" yra žinoma dėl savo kokybiškos kavos. Tokį patį tikslą turi ir "Paulig Professional" techninės priežiūros komanda. Naudojamus produktus įsigyjame iš patikimų partnerių ir atrenkame tik aukščiausiais standartais pasižyminčias prekes. Prieš įtraukiant į mūsų asortimentą, kiekvienas produktas turi būti kruopščiai patikrintas dėl kokybės.

Prevencinė techninė priežiūra

Užtikriname, kad mūsų kavos įranga veiktų nuolat, atliekame planinę prevencinę techninę priežiūrą. Aptarnavimo ir techninės priežiūros darbus atlieka mūsų techninis personalas. Klientai gali paprastai telefonu arba internetu pateikti techninės priežiūros užklausas. Kokybę padeda užtikrinti reguliarus kavos aparatų valymas. Pilno techninio aptarnavimo paketas taip pat apima kavos atliekų šalinimą.

Techninio aptarnavimo komanda

Aptarnavimo komanda yra skiriama atlikti prevencinę techninę priežiūrą. Komandos nariai yra apmokomi dirbti kliento patalpose ir aptarnauti kavos įrangą pagal susitarimą. Komandai vadovauja techninės priežiūros vadovas. Komandos nariai yra kavos aparatų aptarnavimo ir techninės priežiūros ekspertai. Jie kelia savo kvalifikaciją dalyvaudami vidiniuose ir išoriniuose mokymuose, kuriuos dažnai organizuoja įrangos gamintojai.

Techninės priežiūros ataskaitos

"Paulig Professional" techninė komanda, pagal kliento užklausą, gali pateikti ataskaitas apie kiekvieno kavos aparato techninės priežiūros sąnaudas, vizitų datą ir skaičių, atliktų darbų aprašymą bei pagamintų gėrimų statistiką.

Klientų aptarnavimas

Registravus užklausą dėl kavos aparato gedimo, su jumis susisiekia techninio aptarnavimo komanda, jei yra reikalinga išsamesnė informacija. Techninės priežiūros ir gedimų užklausos yra registruojamos ir joms paskiriama aptarnavimo komanda.