Kokybiška kava yra visos mūsų veiklos pagrindas. "Paulig Professional" klientams siūlome visapusiškus kavos sprendimus bei kavos mokymus. Mes apmokome kavinės darbuotojus, kaip paruošti puikius espreso gėrimus naudojant tradicinį kavos aparatą. Taip pat siūlome degustacijas ir padedame rasti tinkamiausią kavos skonį jūsų biurui.

Kursuose susipažinsite su kavos kelione nuo pupelių iki puodelio, sužinosite tinkamus kavos ruošimo būdus, kaip paruošti espresą, suplakti pieną, pasisemsite naujų idėjų ir įkvėpimo kavos verslui, susipažinsite su dabartinėmis ir madingomis kavos pasaulio naujienomis. Kavos mokymai tinka kavos entuziastams ir klientų aptarnavimo darbuotojams, dirbantiems su tradiciniu kavos aparatu.


Kavos ir skonių mokymų ekspertė Ieva Pikžirnytė

Ieva itin domisi tradiciniais ir vietiniais maisto produktais bei gėrimais, gastronomijos istorija, lėtu maistu (angl. flow food). Jos knygų lentynoje daugiausia su maistu ar gėrimais susijusių knygų. 

Ieva mielai išbando naujus skonius, todėl ji negalėtų išskirti vieno mėgstamiausio kavos ar kakavos pupelių auginimo regiono. Ji renkasi lengvai skrudintą kavą. Namuose kavą Ievai labiausiai patinka ruošti naudojant "Aeropress" kavinuką.  

Kava - tai ritualas ir akimirka sustoti, pabūti čia ir dabar, pasimėgauti, kava suvienija ir įkvepia veikti.

Jei sudomino, rašykite [email protected]!

Paulig baristų institutas

Paulig baristų institutas - tai mūsų mokymų erdvė bei kavos bendruomenės dalis, kviečianti visus kavos profesionalus ir entuziastus prisijungti prie baristų bendruomenės. Institute rengiami profesiniai kavos mokymai (taip pat ir elektroninis baristų kursas internetu). Paulig baristų instituto svetainėje rasite video mokymų, receptų ir kitos įdomios informacijos apie kavos ruošimo meną. Daugiau įdomios ir aktualios informacijos rasite  https://www.baristainstitute.com/