Kavos aparatai ir kava ofisams - minutėlė sau

Paulig Professional kava ofisams jūsų darbo dieną praskaidrins lengvomis, ramiomis kavos pertraukėlėmis. Mums kavos puodelis - šventas ritualas. Ir svarbu ne tik kava, bet ir jos kokybė. Kai žinai, kad gauni kažką gero, supranti, kad esi vertinamas.

Kava ir kavos pertraukėlės yra svarbi biuro kultūros dalis, o kavos kampelis dažnai yra įmonės širdis. Ofiso kavos aparato vieta - tai vieta, kurioje galite atgauti jėgas, pabendrauti su kolegomis ir susitikti su lankytojais. Mūsų ekspertai padės išsirinkti būtent jums patinkančią kavą, taip pat kavos aparatą ir kitus kavos kampelio reikmenis, kurie, atsižvelgiant į vartotojų skaičių ir patalpų paskirtį, geriausiai tiktų jūsų biurui.Ir nesvarbu, ar tai laukiamasis, posėdžių salė, ar personalo kavos kampelis - mes rasime geriausią jūsų poreikiams pritaikytą kavos tiekimo sprendimą.

Paulig Professionalinternetinėje parduotuvėje rasite ne tik įvairių kavos pupelių ir maltos kavos, bet ir arbatos, kakavos, cukraus ir kavos aparatų priežiūros prekių - viską, ko jums reikia ofiso kavos kampelyje, vienoje vietoje!

 Kava ofisams - viską, ko jums reikia, rasite pas mus!

 

Kokybiškos kavos pupelės, sklandžiai veikiantis kavos aparatas ir patogiai įrengtas kavos kampelis - tai viskas, ko reikia atpalaiduojančiai ir maloniai kavos pertraukėlei. Pasirinkite Paulig ir galėsite būti tikri, kad visada biure turėsite geros kokybės kavos!   Pavyzdiniai pasiūlymai biurams:

iki 30 žmonių biure


Aukštos kokybės kavos aparatas: "Jura X8", kuriuo galite paruošti du kavos gėrimus vienu metu.

Kavos pupelės, kurias parinko PAULIG baristas: "Paulig Traditional Espresso" - tradicinė Šiaurės Italijos stiliaus skrudintos, švelniai aromatingos espresso. 

Viskas, ko reikia, kavos pertraukėlei: "Barista" pieno ir arbatos, kakavos, puodelių ir viso kito galite patogiai nusipirkti mūsų internetinėje parduotuvėje.

Kokybiškas ir greitas kavos aparatų techninis aptarnavimas visoje Lietuvoje 

Mūsų kavos eksperto patarimai: kaip įsirengti kavos kampelį, pasirinkti kavos aparatą bei kavos pupeles.

Kava: Kiekvienas biuras yra skirtingas, todėl susisiekite su mumis ir mes jums pasiūlysime geriausią sprendimą! Nepamirškite el. laiške nurodyti savo biuro vietos, kad galėtume pateikti jums tinkamiausią pasiūlymą!30-50 žmonių biure


Automatinis kavos aparatas: "Thermoplan BW4c" 

Kavos pupelės, kurias parinko PAULIG baristas: "Paulig Special Medium" ir "Paulig Special Espresso" kavos pupelės skirtingiems kavos gėrimams ruošti (aparate yra dvi talpos pupelėms).

Viskas, ko reikia kavos pertraukėlei: "Barista" pieno ir arbatos, kakavos, puodelių ir viso kito galite patogiai nusipirkti mūsų internetinėje parduotuvėje.

Kokybiškas ir greitas kavos aparatų techninis aptarnavimas visoje Lietuvoje

Mūsų kavos eksperto patarimai: kaip įsirengti kavos kampelį, pasirinkti kavos aparatą bei kavos pupeles.

Kava: Kiekvienas biuras yra skirtingas, todėl susisiekite su mumis ir mes jums pasiūlysime geriausią sprendimą! Nepamirškite el. laiške nurodyti savo biuro vietos, kad galėtume pateikti jums tinkamiausią pasiūlymą!Daugiau nei 100 žmonių biure


Automatinis kavos aparatas: "Thermoplan BW4"

Kavos pupelės, kurias pasirinko PAULIG baristas: "Paulig Signature Medium" ir " Paulig Signature Espresso" kavos pupelės skirtingiems kavos gėrimams ruošti (aparate yra dvi talpos pupelėms).

Viskas, ko reikia kavos pertraukėlei: "Barista" pieno ir arbatos, kakavos, puodelių ir viso kito galite patogiai nusipirkti mūsų internetinėje parduotuvėje.

Kokybiškas ir greitas kavos aparatų techninis aptarnavimas visoje Lietuvoje

Mūsų kavos eksperto patarimai: kaip įsirengti kavos kampelį, pasirinkti kavos aparatą bei kavos pupeles.

Kava: Kiekvienas biuras yra skirtingas, todėl susisiekite su mumis ir mes jums pasiūlysime geriausią sprendimą! Nepamirškite el. laiške nurodyti savo biuro vietos, kad galėtume pateikti jums tinkamiausią pasiūlymą!


Teigiamas geros kavos poveikis darbo vietoje:

Kavos pertraukėlės biuruose atsiperka. Pertraukėlės gerai nuteikia darbuotojus, darbo aplinka tampa daug patrauklesnė.

Atsipalaidavę ir kupini energijos darbuotojai rečiau klysta. Kavos pertraukėlės gerina produktyvumą ir koncentraciją.

Kavos kokybė ir potyris ją geriant - lankytojams tarsi vizitinė kortelė. Puodelis geros kavos atmintyje palieka puikų įspūdį apie įmonę.

Kurkime tvarų verslą kartu. Pasirinkdami Paulig, jūs remiate kavos augintojus ir ūkius. Visa Paulig perkama kava atkeliauja iš 100% tvarių ūkių.

Kaip suplanuoti savo biuro kavos kampelį?

•  Kreipkitės į ekspertus norėdami išsirinkti tinkamą automatinį kavos aparatą biurui ar darbo vietai. Pavyzdžiui, tarsi kavinėje paruoštas kapučinas yra puikus būdas pasitikti lankytojus biuro laukiamajame. 

•  Maždaug trečdalis kavos, pagamintos stikliniuose kavinukuose, išpilama į kanalizaciją, o naudojant automatinius kavos aparatus kava nėra švaistoma.

•  Automatiniame kavos aparate galima naudoti šviežią pieną, o malimo skyrelis vienu metu sumala tik tiek kavos, kiek reikia vienam puodeliui. Tai reiškia, kad paruošta kava bus pati šviežiausia.

•  Automatinio kavos aparato nustatymai visada koreguojami pagal pasirinktą kavos rūšį, o mūsų kavos ekspertas visada dalyvauja keičiant kiekvieno kavos aparato nustatymus. Prieš montavimą mūsų apmokytas techninės priežiūros personalas įsitikina, kad kavos aparato nustatymai visada būtų teisingi.