PAULIG COLD BREW - šaltai brandintos kavos idėja Jums!

Šalta kava, nauji jos ruošimo būdai ir platus gėrimų pasirinkimas- tai kylančios pasaulinės tendencijos. Klientai nuolat ieško naujų potyrių ir būdų pasilepinti, todėl pasiūlykite jiems šaltai brandintos kavos!

Kodėl verta rinktis Paulig Cold Brew:

Kas yra Cold Brew?

Tai šaltai brandinta kava, švelnus šaltas gėrimas, gaminamas užpilant šviežiai maltą kavą šaltu vandeniu.

Toddas Simpsonas, šalto kavos ruošimo būdo "Toddy" išradėjas, jau praėjusio amžiaus septintajame dešimtmetyje atrado, kad ruošiant kavą aukštoje temperatūroje, atsiranda nepageidaujamų kvapų. Šalto brandinimo metu karštį pakeičia laikas, todėl gėrime mažai rūgšties, jo skonis subalansuotas, švelnus ir net šiek tiek saldus.

Paulig Professional gali pasiūlyti ne tik visą reikalingą įrangą bei produktus šaltai brandintai kavai ruošti, tačiau turi paruoštus ir jau patikrintus receptus bei visą reikalingą reklaminę medžiagą pardavimams skatinti! 

Cold Brew - naujausia kavos mada pasaulyje!

Ši tendencija atvyko į Baltijos šalis iš Jungtinių Amerikos Valstijų, kurioje jau daugelį metų tai buvo populiarus būdas gaminti kavą. Vis daugėja kavinių kurios pasirenka šaltai brandintrą kavą.

Šaltai brandinta kava gaminama maltą kavą užpilant šatu vandeniu ir paliekant 12-16 val. bręsti. O šalta kava kuri yra gaminama kitose kavinėse daržniausiai yra daroma iš karštos kavos ją atšaldant ledukais. Cold Brew metodu pagaminta kava turi mažiau rūgštumo bei yra švelnesnė ir saldesnė.

Mėgaukitės Cold Brew su ledukais arba pasigaminkite įvairius kokteilius!

Užsisakykite reikiamus produktus bei gamybos priemones čia: