Kava degalinėse ir parduotuvėse:

Pagerinkite klientų aptarnavimą ir pasitenkinimą gerai funkcionuojančiu kavos aparatu bei kokybiškais produktais. Paulig suteikia viską, ko jums reikia: kavą, kavos gaminimo įrangą, techninį aptarnavimą ir kitas reikalingas medžiagas. Užtikrindami vis didėjantį klientų pasitenkinimą galite pasiekti dar geresnius savo verslo rezultatus.

Pasiūlykite šviežiai maltos kavos puodelį - tai paprasta, kaip spustelėti mygtuką. Kokybiška kava nudžiugins klientus ir paskatins pardavimus.

Norint patraukti vartotojus pirkti kavą, PAULIG ekspertai vadovaujausi šiomis auksinėmis taisyklėmis: 1) dėmesį traukianti, patraukli komunikacija lauke; 2) aiškiai matoma, patogi kavos stotelė viduje. Mūsų tikslas - padėti Jums tapti matomais ir patraukliais Jūsų klientams. Rinkitės Paulig ir parduokite daugiau!

Esame oficialūs ir vieninteliai Thermoplan kavos įrangos gamintojo atstovai, todėl galime Jums pasiūlyti aukščiausios kokybės įrangą.

Susisiekite su mūsų pardavimų konsultantais ir padėsime jums išsirinkti labiausiai tinkamą variantą.


Viešbučiai, restoranai ir maitinimo įstaigos (HoReCa)

Aprūpiname restoranus ir kavines kava bei patikimomis jos gaminimo priemonėmis. Tai leidžia užtikrinti tikrą ir malonų kavos pojūtį. Dirbame su jumis, kad išanalizuotume jūsų poreikius, darbo aplinką ir kavos sunaudojimo kiekius, todėl galime rekomenduoti tinkamiausią sprendimą. Tai suteikia galimybę geriausiu galimu būdu aptarnauti jūsų klientus.

Turime sukaupę didelę patirtį ir mūsų profesionalūs baristų treneriai nuolat investuoja savo laiką ir žinias, kad apmokytų jūsų personalą ruošti aukščiausios kokybės kavą.

Kava yra ne tik mūsų parduodamas produktas - tai yra mūsų aistra. Nuolat siekiame geriausios kokybės, sertifikuojame kavą bei ieškome naujų tinkamiausių skonių savo vartotojams.

Susisiekite su mūsų pardavimų konsultantais ir padėsime jums išsirinkti labiausiai tinkamą variantą.


Rekomeduojami produktai: