Kohvi täislahendus -  jäta kohv meie hooleks!


Paulig Professional meeskonna eesmärgiks ei ole mitte lihtsalt kovimasinate ja kohviubade müük, meie sooviks on luua enda klientidele erilisi kohvihetki ja tagada, et kõik oleks olemas ühe tõeliselt mõnusa kohvinaudingu jaoks! Pauligi täislahendus on pakub kõike, mida kohvielamuseks vaja on: alates kvaliteetsetest kohviubadest kuni professionaalsete espressomasinateni. 

Kõik algab kliendi soovide mõistmisest. Pakume kohvilahendust nii kontoritele kui kohvikutele, restoranidele, hotellidele kui ka tanklatele ning poodidele. Pikaajaline kogemus ning suur ja alati uuenev kohvi ja kohvimasinate valik tagab, et leiame parima kohvilahenduse just sinu ettevõttele!


                          

Kohvi täislahendus - naudi tõeliselt maitsvat ja kvaliteetset kohvi iga päev!


Profiseeria tooted

Pauligil on enam kui 140-aastane kogemus kohviröstimisel ja kohvisegude väljatöötamisel. Meie eesmärgiks on luua tõeliselt nauditavaid kohvihetki. Sealjuures on meie kohvioad hangitud säästvalt majandatud istandustest. 

Koostöös sertifitseeritud baristadega aitame leida just sinu ettevõttele sobiva kohvioa ja - maitse. Lisaks saab meie veebipoest mugavalt soetada piima, teed, kakaod ja kohvimasinate puhastusvahendeid - kõike, mida üheks kohvinaudinguks vaja!


Kvaliteetsed kohvimasinad

Meie laiast valikust leiate kohvimasinad erinevaks otstarbeks. Klassikaline espressomasin kohvikusse või automaatne kohvimasin kontorisse? Meilt leiad sobiva varaiandi!

 Meie laiast valikust leiate nii sobivad kohvimasinad kui ka kohviveskid ja tarvikud. Esindatud kaubamrgid nagu Thermoplan, Jura, Nuova Simonelli, Bravilor Bonamat.Professionaalne hooldus

Meie professionaalne meeskond aitab tagada kvaliteetse kohvi katkematu kättesaadavuse. Kohvimasina hooldus kindlustab kohvijookide kvaliteedi ja kohvimasina laitmatu töö ka kõige tegusamates kohtades, olgu selleks kohvik, tankla, kontor või tehas.

Teeme masinatele korraliselt hooldust ning vajadusel tagavad meie esindused Eesti eri paigus kiire reageermise väljakutsete korral. 

Tutvu  meie kohvilahenduste kontseptsioonidega!

HoReCa kohvilahendus 

Pakume hotellidele, restoranidele ja kohvikutele usaldusväärseid ja kõikehõlmavaid kohvilahendusi. Selleks, et pakkuda teile sobivaim terviklahendus, kaardistame üheskoos teie vajadused, kasutuskeskkonna ja kohvimahud, et saaksite teenindada oma kliente parimal võimalikul moel. 

Parandage klienditeenindust ja -rahulolu toimiva kohvilahenduse abil, kus kõik vajalik koondub tugeva brändi ümber: kohvisordid, seadmed, lisatarvikud ja reklaammaterjalid.

Vaata lähemalt >

Kohv kontorisse

Meie Pauligis teame, et nauditav kohvipaus tuleb kvaliteetsest kohvist, veatult töötavast kohvimasinast ja mõnusast kohvinurgast. 


Meie eksperdid aitavad valida just sinu kontorisse sobiva kohvimasina ja kohvioa ning kohvinurga lahenduse. Vali kohvi täislahendus kontorisse Pauligilt ja saad kindel olla, et kontoris on alati värske ja maitsev kohv!  

Vaata lähemalt >