Paulig Professionali täislahendus on suurepärane moodus nautida mugavalt head kohvi ja teisi kuumi jooke. Teenus sisaldab toorainet, seadmeid, tarvikuid ja järelteenindust.

Kvaliteetsed tooted 

Pauligi jaoks on jookide kvaliteet prioriteet. Meie valikusse kuuluvad üksnes need tooted ja seadmed, mis on enne sortimenti pääsemist läbinud põhjaliku kvaliteedikontrolli. Tänu pikaajalistele kliendisuhetele suudame mõjutada ka tootearendusprotsessi. Kvaliteedi tagamiseks on oluline seadmete regulaarne hooldus.  

Professionaalne järelteenindus

Tagame, et saate kiiresti ja lihtsalt ühendust meie teenindusmeeskonnaga, kes tunnevad teie ettevõtet ja teavad, mis seadmeid te kasutate. Tegeleme hooldustaotlustega esimesel võimalusel ja lahendame võimalikud rikkeolukorrad esimesel võimalusel.

Hooldusmeeskonna liikmed on oma ala spetsialistid, säilitades ja arendades oma oskusteavet nii ettevõttesiseste kui ka -väliste, sageli tootja poolt korraldatud koolituste abil. Hooldusmeeskond tegutseb operatiivselt ja hooldab seadmeid vastavalt kokkuleppele. 

Paulig Professionali meeskond teostab seadmete töö- ja tarbimisseiret ja esitab kokkulepitud aruanded seadmepõhiselt, sealhulgas tarbimise arengu, hoolduskäikude kuupäevad ja hulgad.