Kvaliteetne kohv on kogu meie tegevuse aluseks. Pakume Paulig Professionali täislahenduse klientidele ka kohvikoolituse võimalust.  Koolitame kohvikutöötajaid ning õpetame, kuidas teha täiuslikke espresso-põhiseid kohvijooke traditsioonilise espressomasinaga. Teeme ka degusteerimisi ja aitame leida just teile sobiva kohvimaitse kontorisse. 


Pauligi koolitusklassis korraldatavatel kursustel tutvustatakse kohvi teekonda oast tassini, omandatakse õiged kohvivalmistusviisid (espresso valmistamine, piima vahustamine), lisaks antakse edasi mõtteid ja ideid oma äritegevuse toetamiseks ning jagatakse aktuaalseid ja trendikaid ideid kohvimaailmast. Kohvikoolitus on sobilik kohvientusiastidele ja klienditeenindajatele, kes töötavad traditsioonilise espressomasinaga. 


Kohvikoolitaja Mihkel Jürimaa

Kohvikoolitaja Mihkel Jürimaa on pikaajalise ja mitmekesise kogemusega ja SCA (Euroopa Erikohvide Assotsatsiooni) autoriseeritud koolitaja. Pauligi kohvikoolitaja on ta olnud juba 6 aastat ning ei ole teist, kes nii hästi tunneks meie sortimenti kui ka oskaks oma teadmisi edasi anda.

Mihkel on oma silmaga näinud kohvi teekonda oast tassini nii Lõuna-Ameerikas kui ka Aafrikas. Costa Rica reisist saab ka lugeda vahvat reisikirja: "Kohvireis: Costa Rica, kus porgandi ja peedi asemel kasvab banaan ja kohv".  Mihkli lausa kuu aega kestnud reisist Aafrika kohvikasvatajate juurde saab näha pilte meie kontori seintel ja Mihkli Instagramis.  

isaks kohvikoolitaja ametile käib Mihkel kohvi röstimas Soomes, Pauligi kohvik-röstikojas Kulmas. Kus pakutav ja rösitud kohv on single origin ehk päritolumaa kohv ja alati värkselt röstitud.


Kirjuta Mihklile: [email protected]