Kohvimasina hooldus

Soovime, et iga kohvitass oleks nauding.  Nauditav kohvimoment tuleb kvaliteetsest kohvist ja veatult töötavast kohvimasinast. Kohvimasina hooldus kindlustab kohvijookide kvaliteedi ja kohvimasina laitmatu töö ka kõige tegusamates kohtades, olgu selleks kohvik, tankla, kontor või tehas. Meie hooldusmeeskond teostab erinevaid töid nagu kohvimasina paigaldus, kohvimasinate hooldus ja rikete kõrvaldamine ning kohvimasina remont lepingulistele klientidele. 

Pauligi jaoks on jookide kvaliteet prioriteet. Meie valikusse kuuluvad üksnes need tooted ja seadmed, mis on enne sortimenti pääsemist läbinud põhjaliku kvaliteedikontrolli. Tänu pikaajalistele kliendisuhetele suudame mõjutada ka tootearendusprotsessi. Kvaliteedi tagamiseks on oluline seadmete regulaarne hooldus.  

Ennetav korraline kohvimasina hooldus

Kohvimasinate töökindlus tagatakse korraliste hoolduste abil. Teostame hooldused planeeritult, vastavalt tootjapoolsele hooldusjuhendile.

Korrapärased hooldused tagavad stabiilse jookide kvaliteedi ja kindlustavad seadme töökindluse. Paulig Professionali meeskond teostab seadmete töö- ja tarbimisseiret ja esitab kokkulepitud aruanded seadmepõhiselt, sealhulgas tarbimise arengu, hoolduskäikude kuupäevad ja hulgad.   

Üleriigiline katvus

Pauligi hooldusmeeskond tegutseb kõikjal Eestis. Meil on kolm piirkondlikku esindust üle kogu riigi: Tallinnas, Tartus, Pärnus, mis võimaldab kiiret reageerimisaega ka kõige ootamatute väljakutsete korral. Tagame, et saate kiiresti ja lihtsalt ühendust meie teenindusmeeskonnaga, kes tunnevad teie ettevõtet ja teavad, mis seadmeid te kasutate. Tegeleme hooldustaotlustega esimesel võimalusel ja lahendame võimalikud rikkeolukorrad esimesel võimalusel. 

Klienditeeninduse number 683 1800 töötab tööpäeviti 8.30-17.00. Hoolduse saab tellida kodulehelt või e-maili kaudu: rikked@paulig.com 

Automaatsete kohvimasinate ja espressomasinate puhastustabletid ja -vedelikud ning muud tarvikud saad tellida mugavalt meie veebipoest.  


Professionaalne meeskond

Paulig Professionali seadmete eest vastutavad tehnikud on oma ala tippspetsialistid. Meie meistrid ja tehnikud on läbinud praktilise SCA barista koolituse ning täiendavad oma oskusi regulaarselt nii ettevõttesisestel kui ka -välistel koolitustel. Tööohutus on meie meeskonna jaoks esimene prioriteet, mida peame silmas igal pool.  


Keskkonnasäästlik hooldusteenus

Meie hooldusmeeskond peab lugu jätkusuutlikkusest. Kõik meie teenindusautod kasutavad kütuseks säästlikku CNG biogaasi. Pea kogu hooldusosakonna tööst on paberivaba ning töö korraldamine toimub elektroonliselt. 

Soovid rohkem teada