Mis on Paulig Professional?

Paulig Professional ei müü üksnes tooteid ja seadmeid, vaid aitab kliendil olla kohviäris edukas. Kõik algab kliendi vajaduste süvitsi mõistmisest. Kohandame oma pakkumise kliendi vajadustele ja olukorrale vastavaks ja sellesse kuulub lisaks kvaliteetsele kohvile kõik, mida vajatakse suurepärase kohvikogemuse pakkumiseks. Nüüd leiate mugavalt ühest kohast nii seadmed, hooldusteenused, rahastamisvõimalused, müügitoe kui ka personali kohvikoolitused.

Paulig Professionali lai pakkumine katab vajadused alates koostisosadest kuni täisautomaatsete kohvimasinate, manuaalsete espressomasinate, kohvi jahvatajate ja tarvikuteni, restoranidele ja kontoritele. Tahame pakkuda oma klientidele täislahendust, meilt saab lisaks osta snäki- ja toidumasinaid. Vajad abi kohvikoolitustega? Meie sertifitseeritud koolitajad Paulig Barista Instituudist aitavad! Hoolitseme teie masina eest pärast paigaldust ja hoiame sellel aktiivselt silma peal.

Paulig Professionalis töötab Soomes, Eestis, Lätis ja Leedus kokku ligikaudu 200 töötajat.

Baltikumis tegutseb Paulig Professional Eestis, Lätis ja Leedus. Alt leiate meie kohalike kontorite kontaktid. Palun kontakteeruge meie klienditeenindusega riigist, kust soovite tooteid kätte saada.