Kohv teenindusjaamades ja kaubanduses

Kvaliteetne kohv aitab teha lisamüüki ja tagada kliendi rahulolu!

Parandage oma klienditeenindust ja suurendage klientide rahulolu hea kohvilahendusega, mis sisaldab kohvi, kohvimasinat, tarvikuid ning kohvijaama igat liiki poodide ja ootealade jaoks.

 Pakkuge värsketest ubadest maitsvat kohvi mugavalt, üks tass korraga, mida saab valmistada vaid ühe nupuvajutusega!

Oleme loonud lihtsa kohvilahenduse tanklatele, poodidele ja ootealadele. See täidab kõik teie vajadused, kuna sellega on kaasas masin, koostisosad, lisaseadmed ja teeninduslepingud. Kui vaja, on teie kohvimüügipunkti jaoks saadaval ka eri müügiedendusmaterjalid.Kohv hotellides ja toitlustusasutustes (HoReCa)

Pakume hotellidele, restoranidele ja kohvikutele usaldusväärseid ja kõikehõlmavaid kohvilahendusi, mis võimaldavad luua nauditavaid ning autentseid kohvielamusi. Selleks, et pakkuda teile sobivaim terviklahendus, kaardistame üheskoos teie vajadused, kasutuskeskkonna ja kohvimahud, et saaksite teenindada oma kliente parimal võimalikul moel. 

Parandage klienditeenindust ja -rahulolu toimiva kohvilahenduse abil, kus kõik vajalik koondub tugeva brändi ümber: kohvisordid, seadmed, lisatarvikud ja reklaammaterjalid.

Vaata lähemalt: HOReCa kohvilahendus>


Soovituslikud tooted