Kohv, masinad ja tugiteenused toitlustusteenuste asjatundjatele!

Soovime aidata teil kohvi abil raha teenida ja ühtlasi oma kliente parimal viisil teenindada. Kui kõik üksikasjad on paigas, on lihtne luua täiuslik kohvikogemus. Kaardistame teiega koos teie asukoha, keskkonna ja kohvimahuga seotud vajadused ning lähtume nendest soovitusliku kohvilahenduse loomisel.

Meie terviklik teenus sisaldab kõike, sealhulgas kvaliteetset kohvi, profikasutuseks mõeldud seadmeid, kontseptsioone ja müügiedendusmaterjale. Samuti pakume teie töötajatele koolitust kõiges, mis on kohviga seotud.

Edendame koos kliendikogemust ja loome kasumliku kasvu

● Meie lai tootevalik ja innustavad ideed elavdavad teie müüki ning aitavad teil uusi kliente saada.

● Kui pakute klientidele kvaliteetset Pauligi kohvi, saavad nad oma raha eest parimat ja teie ettevõtte kuvand paraneb.

● Rahulolev klient veedab söögikohas rohkem aega ja kulutab enam raha, on valmis hea teenuse eest maksma ning tuleb üha uuesti tagasi.

● Kui valite Pauligi, parandate kohvikasvataja elujärge. Iga müüdud tassiga!

Kohvimasinad professionaalidele


Professionaalne hooldus

Meie professionaalne meeskond aitab tagada kvaliteetse kohvi katkematu kättesaadavuse. Kohvimasina hooldus kindlustab kohvijookide kvaliteedi ja kohvimasina laitmatu töö ka kõige tegusamates kohtades, olgu selleks kohvik, tankla, kontor või tehas.
Teeme masinatele korraliselt hooldust ning vajadusel tagavad meie esindused Eesti eri paigus kiire reageermise väljakutsete korral. 

Kvaliteetsed kohvimasinad

Meie valikust leiate nii sobivad kohvimasinad kui ka kohviveskid ja tarvikud. Esindatud kaubamrgid nagu Thermoplan, Jura, Nuova Simonelli, Bravilor Bonamat.

 Meie laiast valikust leiate kohvimasinad erinevaks otstarbeks. Klassikaline espressomasin kohvikusse või automaatne kohvimasin kontorisse? Meilt leiad sobiva variandi!


Jätkusuutlikud profiseeriakohvi oad

Pauligil on enam kui 140-aastane kogemus kohvi röstimisel ja kohvisegude väljatöötamisel. Meie soov on luua tõeliselt nauditavaid kohvihetki. Sealjuures on meie kohvioad 100% jätkusuutliku päritoluga. Aitame leida just sinu maitsele vastava kohvi kontorisse meie pidevalt täienevast ja mitemkülgsest valikust!

Võta meiega ühendust ja loome just sinu vajadustele sobiva kohvilahenduse!