Kohvimaailma uus trend on külmpruulitud kohv!

Külm kohv, uued ja erilised kohvivalmistusmeetodid ning lai valik erinevaid jooke on tõusvad trendid üle maailma. Tarbijad on alati otsimas uusi kogemusi ja võimalusi - seetõttu pakume neile külmpruulitud kohvi!  See trend jõudis Eestisse USA-st, kus külmpruulitud kohv on olnud populaarne juba aastaid. Paljud kohvikud on lisanud külmpruulitud kohvijoogid oma valikusse ka Eestis. Naudi jooki sellisena nagu see on, serveerituna jääga või miks mitte, vanilje- või šokolaadisiirupiga! 

Jääkohv, mis on saadaval mitmetes kohvikutes, on valmistatud kuumast kohvist, mis valatakse jää peale. Külmpruulitud kohv on madala happesusega ja maheda maitsega.

Mis on külmpruulitud kohv ehk cold brew kohv?

Cold brew on mahe ja vähese happesusega kohv, mis on valmistatud külmpruulimeetodil - jahvatatud kohvil on lastud seista külmas vees vähemalt 12-16 tundi. Toddy külmpruulimeetodi looja Todd Simpson avastas juba 1960. aastatel, et kõrge temperatuur vabastab kohvi ebasoovitavaid maitseid.

Cold brew külmpruulimeetodi korral korvab aeg soojuse. Jook on vähese happesusega, tasakaalustatult maheda ja isegi veidi magusa maitsega.

Külmpruulitud kohvi võib juua ükskõik millal päeva jooksul! 


Cold brew kohvi kontseptsiooni brošüür

Külmpruulitud kohvi eelised: 

Cold brew- üks jook, palju erinevaid võimalusi!

Külmpruulitud kohvist võid valmistada piiramatus valikus jooke ja kokteile. 

Valmista külmpruulitud kohv ise Toddy kohvipruuliga või  tee kohvikokteile mugavalt Cold Brew kontsentraadiga. Lisa kohvile piima, toonikut, limonaadi,  mahla või hoopis jäätist - valik on Sinu!

Cold brew kohvi jookide ja kokteilide retspetid

 

         

 

                                                                     

Külmpruulitud kohvi valmistamine Toddy kohvipruuliga

Tee külmprulitud kohvi  lihtsalt Toddy suure kohvipruuli abil! 

Tee külmprulitud kohvi lihtsalt Toddy väikese kohvipruuli abil! 


Telli vajalik tooraine ja muud tarvikud meie veebipoest!