Office ja Store -‍myynti

Kaipaatko uutta kahviratkaisua toimistoosi? Vai kaipaako myymälääsi tai odotustila kahvilaitetta? Office&Store -myyntitiimimme auttaa sinua! Täältä löydät alueellisen myyjäsi yhteystiedot.

Voit olla meihin yhteydessä puhelimitse ja sähköpostitse tai jättää yhteydenottopyynnön asiakaspalveluumme.

 

  1. Ilkka Laivo

    Ilkka Laivo

    Asiakkuuspäällikkö
    Helsinki, Espoo, Länsi-Uusimaa
    ilkka.laivo@paulig.com

    gsm 045 674 0588

  2. Pekka Peussa

    Pekka Peussa

    Asiakkuuspäällikkö
    Helsinki, Vantaa, Itä-Uusimaa
    pekka.peussa@paulig.com

    gsm 044 755 7701

  3. Janne Harilahti

    Janne Harilahti

    Asiakkuuspäällikkö
    Varsinais-Suomi
    janne.harilahti@paulig.com

    gsm 041 541 5556

  4. Markku Ojala

    Markku Ojala

    Asiakkuuspäällikkö
    Pohjois-Suomi
    markku.ojala@paulig.com

    gsm 040 676 5337

  5. Jyri Lylykorpi

    Jyri Lylykorpi

    Avainasiakaspäällikkö
    Office asiakkuudet Tampere, Jyväskylä
    Store koko Suomi 
    jyri.lylykorpi@paulig.com

    gsm 0400 411 000

  6. Pasi Mäkinen

    Pasi Mäkinen

    Avainasiakaspäällikkö
    pasi.makinen@paulig.com

    gsm 044 555 7691

  7. Jarmo Ojala

    Jarmo Ojala

    Avainasiakaspäällikkö
    jarmo.ojala@paulig.com

    gsm 0500 461 586

  8. Paulig Professional - Mika Putto

    Mika Putto

    Office & Store kenttämyyntipäällikkö
    mika.putto@paulig.com

    gsm 040 704 6975